Dachówka ceramiczna mnich-mniszka
Aktywna od: 13-06-2014Aktywna do: 30-09-2014
hh4y sp. z o.o.
Dachówka mnich-mniszka San Marco- mnich-mniszka jest najbardziej charakterystyczna dla panoramy krajów śródziemnomorskich.Tworzona w unikalnym procesie produkcji z wyselekcjonowanych odmian gliny dachówka uzyskuje idealną grubość i odporność. Szeroka kolorystyka i dostępne akcesoria sprawiają, iż jest to idealny wybór zarówno dla obiektów o charakterze typowo rustykalnym, jak i budynków współczesnych.
Dachówki te mogą być układane bezpośrednio na łatach drewnianych. Dzięki temu, iż dachówka mniszka posiada wystający „ząb”, zapewniona jest doskonała stabilność.
Dachówka mnich-mniszka jest dostępna w 6 kolorach: Rosso, Palladio, Casanova, Visconteo, Classico, Sforzesco.
Więcej na http://dachyrustykalne.pl/typy-dachowek/35-dach%C3%B3wka-mnich-mniszka/25-dach%C3%B3wka-mnich-mniszka-san-marco.html