Program do zbierania adresów i wysyłania ofert
Aktywna od: 30-10-2015Oferujemy oprogramowanie e-mailingowe do zbierania adresów e-mail ze stron i samodzielnej wysyłki zapytań ofertowych z kontrolą antyspamową pokazującą co w liście poprawić aby wiadomość u odbiorcy nie trafiła do spamu.
Dzięki programowi AnoMail AnoMail 2015 kupując bazę adresów e-mail możecie Państwo ją sprawdzić pod kątem nieaktualnych adresów e-maili, danych osobowych itp.
Jeżeli korzystacie Państwo z baz adresowych odbiorców, których zgód na mailing nie posiadacie to oprogramowanie AnoMail AnoMail 2015 przed wysyłka pozwoli usunąć adresy osób lub firm, które nie życzą sobie zapytań ofertowych a przez to ryzyko trafienia Państwa firmy na liste spamerów diametralnie maleje!
Program oferuje możliwość wysyłania zapytań i analizy odpowiedzi odbiorców
Opłata jednorazowa: 299 PLN brutto
www.AnoMail.pl/cennik
Zapraszamy do kontaktu:
DZIAŁ HANDLOWY ANOMAIL
tel. +48 (22) 203 56 66
WEB: www.AnoMail.pl